NVR2216-16P-I2 - реєстратор Dahua Technology для 16 мережевих камер, що дозволяє вести цілодобовий моніторинг з покращеною системою контролю штучним інтелектом. Діє автоматичне сканування облич та захист периметра. Відеореєстратор має підтримку 4K-роздільної здатності і розрахований на потік 144Мбіт/с. Може вести багатоекранну трансляцію. Виробляє компресію відеозаписів, має порти PoE та одночасно працює з двома HDD по 10Тб. Є кілька тривожних тригерів, на які DHI-NVR2216 реагує та посилає сигнал. Зокрема, це зафіксований рух, втрата картинки або одна з подій IPC. Особи в реальному часі порівнюються з бібліотекою, що сягає 10,000 зображень. Можна завантажити нове та перевірити, чи не було цієї людини у кадрі на вже знятих матеріалах.
| Реєстратори | |
| IP Камера | 16 каналів PoE (бюжет 130 Вт) |
| Вхідний потік | 144 Мбит/с |
| Відео компресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Підтримка роздільної здатності | 12MP; 8MP; 5MP; 4MP; 3MP; 2MP; 720p; D1 |
| Частота кадрів (головний потік) | AI отключен: 1-канальный 12MP 25 к/с; 1-канальный 8 МП при 25 к/с; 2-канальный 5MP 25 к/с; 3-канальный 4 МП 25 к/с; 6-канальный 1080p 25 к/с. AI включен: 1-канальный 8MP 25 к/с; 1-канальный 5MP 25 к/с; 2-канальный 4MP 25 к/с; 4 канала 1080p 25 к/с |
| Ethernet | 1 × RJ-45 10/100/1 000 Мбит/с |
| Мережевий протокол | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P |
| Мобільні платформи | iDMSS(iOS), gDMSS(Android) |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| USB | 2 USB 2.0 порту |
| HDD | 2 SATA 2.0 до 10 Тб |
| Живлення | 12 В DC, 4 A |
| Потужність споживання | <10Вт без HDD |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 55 ° C |
| Вага | 1.51 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 360 x 430 мм |
| Вага брутто | 2.7 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |