| Реєстратори | |
| IP Камера | 16 |
| Вхідний потік | 160 Мбіт/с |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 4K (4096 x 2160), 4K (3840 x 2160), 2K (2560 x 1440), 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720; VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канал 8 MP /3-канала 4 MP /6-каналов 1080p 25 к/с |
| Ethernet | 1х RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| HDD | 1 SATA 8 Тб |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 320 × 420 × 48 мм |
| Вага | 1 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 300 x 420 мм |
| Вага брутто | 1.68 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |