DS-2CE17D0T-IT5F, компактна камера від HIKVISION, є ідеальним рішенням для безперервного моніторингу периметра. Вона забезпечує високоякісне відеоспостереження навіть в умовах ночі та несприятливих погодних умов. Здатність підтримувати широкий спектр форматів робить її відмінним варіантом для інтеграції як у вже діючі системи відеоспостереження, так і як основний інструмент для нових установок.
Камера обладнана інфрачервоним підсвічуванням, яке активується на відстані до 80 метрів, забезпечуючи чітке зображення навіть на відкритих ділянках або в приміщеннях з великою площею. З широким кутом огляду вона охоплює великі території, забезпечуючи ефективне спостереження.
Крім того, камера здатна працювати в різних кліматичних умовах, включаючи мороз та сильну спеку. Мінімалістичний дизайн від HIKVISION робить цю камеру не лише ефективним інструментом контролю, а й стильним елементом прикраси ділянки чи будівлі.
| Відеокамери | |
| Матриця | 2 МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк, 0 з ІЧ |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6мм |
| Кути огляду | Г: 79°, В: 43°, Д: 93° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920х1080 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 320 x 120 мм |
| Вага брутто | 0.52 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 320 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 78.9 × 75.4 × 216.6 мм |
| Гарантія | 24 міс. |