| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" progressive CMOS |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, фальсифікація відео, зміна кадру, відключення мережі, конфлікт IP, незаконний доступ, помилка зберігання |
| Мін. чутливість | Колір: 0.005Лк/F1.6; Ч/Б: 0,0005 Люкс/F1.6, 0 Люкс с ІК |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/30 000с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | Приватний маски (24 зони), Flip 180 ° |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.7-11 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | H: 112.5°–30° Поворот: 0°-360°; наклон: 0°-90° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265/H.264/MJPEG |
| Додатково | 5 шаблонів, 8 турів (по 32 предустановки кожен), автоматичне сканування, автоматично відновлює до попередньої PTZ установці і станом об'єктива, після збою живлення. Спостереження за об'єктом - 48 м Розпізнавання об'єкту - 24 м Ідентифікація об'єкта - 12 м Цифрове збільшення - 16х |
| Роздільна здатність відео | 2МП (1920x1080), 1.3MП(1280x960), 1МП(1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF(352x288) |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с, 720р - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 720р - 25к/с, D1 - 25к/c, VGA - 25к/с, CIF - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS, Локальний ПК, Mirco SD карта до 128 Гб |
| Розмір | Ф133х118 мм |
| Програмне забезпечення | SMART PSS, DMSS, DSS |
| Мережевий інтерфейс | RJ -45 (10/100Base -T) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | DC 12 В/1,5 А |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| PoE | 802.3af |
| Вага | 950 г |
| Потужність споживання | 2-7 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 170 x 170 мм |
| Характеристики | |
| Гарантія | 24 міс. |