Відеокамера DS-2CE10DF0T-PF надає кольорове зображення та забезпечує цілодобовий моніторинг. Обладнана підсвічуванням та кількома додатковими функціями для підвищення якості зображення. Камера Hikvision підтримує всі основні формати відео, що полегшує її інтеграцію у великі системи відеоспостереження без додаткового налаштування. Під час зйомки у темряві активується видиме діодне підсвічування, розташоване біля об'єктива, забезпечуючи нічне бачення на відстані до 20 метрів.
Встановлення камери DS-2CE10DF0T-PF легко здійснюється на стінах або стелях за допомогою кронштейна, який забезпечує регулювання напряму камери. Системи придушення шуму значно покращують якість зображення на екрані, надаючи детальне уявлення про події в реальному часі або запису.
| Відеокамери | |
| Матриця | 2 МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.001 лк, 0 з ІЧ |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D/2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Кути огляду | Г: 98°, В: 51°, Д: 115° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.4 Вт |
| Матеріал | пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 105 x 80 x 170 мм |
| Вага брутто | 0.32 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 229 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 161 × 70 × 70 мм |
| Гарантія | 24 міс. |