| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.02 лк (F2.0), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 с – 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 101°; В: 54°; Д: 119° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с, 720 р 25/50 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | DC 12В ±30% |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Матеріал | Метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 90 x 110 мм |
| Вага брутто | 0.26 кг |
| Характеристики | |
| Відео виходи | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Вага | 170 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Ф 62 х 62 мм |
| Гарантія | 24 міс. |