Мережевий відеореєстратор оснащений 32-канальними входами IP-камер, що означає, що він може підтримувати до 32 камер одночасно. Підтримує кілька форматів стиснення відео, включаючи H.265+/H.265/H.264+/H.264, забезпечуючи високоякісний запис відео з ефективним використанням пам'яті. Цей мережевий відеореєстратор має потужні можливості декодування, здатні одночасно декодувати до 2 каналів при 12 Мп, або 3 каналів при 8 Мп, або 6 каналів при 4 Мп, або 12 каналів при 1080p, що робить його ідеальним рішенням для підприємств або організацій, що вимагають великого охоплення спостереження. Він також має вхідну пропускну здатність до 256 Мбіт/с, що забезпечує плавний та безперервний запис відео. Однією з визначних особливостей цього NVR є технологія Hikvision Acusense. Ця технологія використовує розширену аналітику, включаючи виявлення людей та транспортних засобів, щоб звести до мінімуму ручні зусилля та витрати на безпеку. Це означає, що він може автоматично виявляти та відфільтровувати помилкові тривоги, викликані нелюдськими та нетранспортними об'єктами, зменшуючи кількість повідомлень та втручань, що вимагаються від персоналу служби безпеки.
| Реєстратори | |
| IP Камера | 32 каналів |
| Вхідний потік | 384 Мбит/с |
| Відео компресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Підтримка роздільної здатності | 32 MP; 24 MP; 16 MP; 12 MP; 8 MP; 5 MP; 4 MP; 1080p; 720p; D1; CIF; QCIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канальный 32 Мп 20 к/с; 1-канальный 24 Мп 20 к/с; 2-канальный 16 Мп 30 к/с; 4-канальный 12 Мп 25 к/с; 4-канальный 8 Мп 25 к/с; 8-канальный 5 Мп 25 к/с; 12-канальный 4 Мп 25 к/с; 24 канала 1080p 25 к/с |
| Ethernet | 2х 10/100/1000 Мбит/с RJ-45 |
| Мережевий протокол | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P |
| Мобільні платформи | iDMSS(iOS), gDMSS(Android) |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| USB | 1х USB 2.0; 1х USB 3.0 |
| HDD | 8 SATA до 16 Тб |
| Живлення | 100–240 В AC |
| Потужність споживання | <13Вт без HDD |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 55 ° C |
| Вага | 6.4 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 570 x 220 x 570 мм |
| Вага брутто | 8.82 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |