Мережевий відеореєстратор може похвалитися передовими технологіями стиснення, такими як Smart H.265+/H.265/Smart H.264+/H.264/M, які забезпечують ефективне використання дискового простору без шкоди якості відео. Реєстратор має високу пропускну здатність до 384 Мбіт/с вхідної/записуючої/вихідної смуги пропускання, що гарантує одночасну обробку великої кількості відеопотоків високої роздільної здатності. Крім того, реєстратор оснащений функціями на основі штучного інтелекту, які розширюють його функціональність. Реєстратор включає 2-канальне виявлення і розпізнавання облич, що дозволяє йому автоматично виявляти і розпізнавати обличчя на відеоматеріалі. Він також має 4-канальний захист периметра, який дозволяє реєстратор відправляти попередження, коли об'єкт або людина перетинають певний кордон. Крім того, реєстратор має 8-канальний SMD Plus, що дозволяє йому виявляти та розпізнавати певні об'єкти, такі як транспортні засоби чи люди. Камери, підключені до мережного відеореєстратора, також можуть реалізувати функції на базі штучного інтелекту, включаючи виявлення та розпізнавання облич, захист периметра та SMD Plus. Вони також можуть виявляти метадані, ANPR (автоматичне розпізнавання номерних знаків), стереоаналіз, теплові карти та підрахунок людей. Ці функції дозволяють камерам надавати цінну інформацію та аналіз відзнятого матеріалу, що робить їх ідеальними для програм безпеки та спостереження.
| Реєстратори | |
| IP Камера | 32 каналів |
| Вхідний потік | 384 Мбит/с |
| Відео компресія | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264; MJPEG |
| Підтримка роздільної здатності | 32 MP; 24 MP; 16 MP; 12 MP; 8 MP; 5 MP; 4 MP; 1080p; 720p; D1; CIF; QCIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 2-канальный 32 Мп 20 к/с; 2-канальный 24 Мп 20 к/с; 4-канальный 16 Мп 25 к/с; 5-канальный 12 Мп 25 к/с; 8-канальный 8 Мп 25 к/с; 12-канальный 5 МП 25 к/с; 16-канальный 4 МП 25 к/с; 32-канальный 1080р 25 к/с |
| Ethernet | 1 × RJ-45 10/100/1 000 Мбит/с |
| Мережевий протокол | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P |
| Мобільні платформи | iDMSS(iOS), gDMSS(Android) |
| Сумісність | ONVIF (profile T; profile S; profile G); CGI; SDK |
| USB | 1х USB 2.0; 1х USB 3.0 |
| HDD | 2 SATA до 16Тб |
| Живлення | 12 В DC, 4 A |
| Потужність споживання | <10Вт без HDD |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 55 ° C |
| Вага | 1.57 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 360 x 140 x 430 мм |
| Вага брутто | 2.86 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |