DHI-NVR1104HS-S3 – якісний 4-канальний реєстратор, призначений для збору даних з IP-камер. Має мережеве підключення та базується на системі Linux. Може інтегруватися з моніторами різного класу за VGA та HDMI. Підтримує якість відеокамер до 8 мегапікселів. Є функція мультиекранного режиму, а також детальна компресія, яка не стискає якість. Можна не записувати зайві матеріали, а встановити активацію запису за наявності руху або активної тривозі. Також є таймер включення та ручне керування. Зберігаються відео на диск 8Тб, якого вистачить великі об’єми інформації. Окремо є USB-порти та виходи для двосторонньої передачі аудіо. Можна записувати звук із камер і налагоджувати зворотний зв'язок через динамік.
| Реєстратори | |
| Операційна система | Linux |
| IP Камера | 4 канала |
| Вхідний потік | 80 Мбит/с |
| Відео компресія | Smart H.265 + / Smart H.264 + / H.265 / H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 8MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P/D1/CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал - 8MP(25к/с), 4-каналов - 1080P(25к/с) |
| Ethernet | 1 RJ-45 порт (10/100 Мбит/с) |
| Мережевий протокол | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P |
| Мобільні платформи | iDMSS(iOS), gDMSS(Android) |
| Сумісність | ONVIF (profile T / profile S / profile G), CGI, SDK |
| USB | 2 USB 2.0 порту |
| HDD | 1 SATA 2.0 до 8 Тб |
| Живлення | DC12В, 1.5A |
| Потужність споживання | <10Вт |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 45 ° C |
| Вага | 810 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 330 x 310 мм |
| Вага брутто | 1.38 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |