| Реєстратори | |
| Операційна система | Linux |
| IP Камера | 4 віртуальних IP канали |
| Вхідний потік | 64 Мбіт/с |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| AHD камери | 4K, 5MP, 4MP, 3MP, 1080p 25 к/с, 720p 25 к/с |
| HDCVI камери | 4K, 6MP, 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 50 к/с, 720p 25 к/с |
| BNC | 4 |
| Відео компресія | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 4K; 6MP; 5MP; 4K-N; 4MP; 3MP; 4M-N; 1080p; 720p; 960H; D1; CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K (1-7 к/с), 6Мп (1-10 к/с), 5 Мп (1-12 к/с), 4Мп / 3Мп (1-15 к/с) |
| Ethernet | 1 RJ-45 порт (10/100 Мбит/с) |
| Мережевий протокол | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4/IPv6; Wi-Fi; 3G/4G; SNMP; UPnP; RTSP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNS; IP Filter; PPPoE; DDNS; FTP; Alarm Server; P2P; IP Search |
| Сумісність | ONVIF 16.12, CGI Conformant |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| HDD | 1 SATA порт до 10 Тб |
| Живлення | DC 12В/1.5A |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 45 ° C |
| Вага | 490 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 365 x 95 x 260 мм |
| Вага брутто | 1.02 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |