| Реєстратори | |
| Операційна система | Linux |
| IP Камера | 1 віртуальний IP канал |
| Вхідний потік | 32 Мбіт/с |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| AHD камери | 1080p 25 к/с, 720p 25 к/с |
| HDCVI камери | 1080p 25 к/с, 720p 50 к/с, 720p 25 к/с |
| BNC | 4 |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 1080N; 720p; 960H; D1; CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080N/720p/960H/D 25 к/с |
| Ethernet | 1 RJ-45 порт (10/100 Мбит/с) |
| Мережевий протокол | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4/IPv6; Wi-Fi; 3G/4G; SNMP; UPnP; RTSP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNS; IP Filter; PPPoE; DDNS; FTP; Alarm Server; P2P; IP Search |
| Сумісність | ONVIF 16.12, CGI Conformant |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| HDD | 1 SATA порт до 6 Тб |
| Живлення | DC 12В/1.5A |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 45 ° C |
| Вага | 470 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 255 x 100 x 330 мм |
| Вага брутто | 1,157 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |