| Реєстратори | |
| IP Камера | 4 віртуальних IP канала до 4 Мбіт/с |
| Вхідний потік | 64 Мбіт/с |
| Роздільна здатність відеовиходу | 4K; 6MP; 5MP; 4MP; 3MP; 4M-N; 1080p; 720p; 960H; D1; CIF |
| AHD камери | 4K, 6MP, 5MP, 4MP, 1080 25 к/с; 720p 25/50 к/с |
| HDCVI камери | 4K, 6MP, 5MP, 4MP, 1080 25 к/с; 720p 25/50 к/с |
| BNC | 4 |
| Відео компресія | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 4K; 6MP; 5MP; 4MP; 3MP; 4M-N; 1080p; 720p; 960H; D1; CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K (7 к/с); 6MP (10 к/с); 5MP (12 к/с); 4MP/3MP (15 к/с); 4M-N/1080p/720p/960H/D1/CIF (25 к/с) |
| Ethernet | 1 RJ-45 порт (10/100 Мбит/с) |
| USB | 2х - USB 2.0 |
| HDD | 1 SATA до 10 Тб |
| Живлення | DC 12В/2A |
| Потужність споживання | 7 Вт без HDD |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 45 ° C |
| Вага | 1.2 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 55 x 325 мм |
| Вага брутто | 2.08 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |