Найнадійніший і найпопулярніший спосіб організувати живлення IP-відеокамер та приладів для зв'язку – встановлення комутатора. У лінійці Dahua одним із найкращих вважається DH-PFS3006-4ET. Це досить простий та функціональний пристрій, який, крім своєї основної функції, виконує роль захисного елемента та подовжувача. Його використання робить можливим з'єднання Ethernet, без звичайного кабелю. На відміну від прямого підключення, монтаж через DH-PFS3006-4ET дозволяє протягнути провід додаткових 100 метрів. На додаток, є непоганий блискавкозахист. Обладнання суттєво спрощує та робить більш організованою роботу систем відеоспостереження в офісах та будинках, де застосовується невелика кількість камер.
| Характеристики | |
| Блискавкозахист | Общий режим 4KV; Дифференциальный режим 2KV |
| Буферна пам'ять | 768 Кб/с |
| Вага | 300г |
| Пропускна спроможність | 1.8 Гб/с |
| Протоколи PoE | IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE |
| Споживана потужність PoE | Порт: 1 ≤60Вт; Порты: 2-4 ≤30Вт; Общее: 60Вт |
| Живлення | DC 48В-57В |
| Робоча температура | -10ºC ~ +55ºC |
| Розмір | 130х85х26 мм |