| Відеокамери | |
| Матриця | 5МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк (F2.0, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Кути огляду | Г: 85°, В: 63°, Д: 110° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560×1944 - 20 к/с, 4 МП/1080P - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 135 x 135 x 110 мм |
| Вага брутто | 0.42 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 326 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 91 × Ø 109.8 мм |
| Гарантія | 24 міс. |