Подаємо передову камеру з інтелектуальним механізмом подвійного освітлення, розроблену для розширення можливостей спостереження при мінімізації світлового забруднення. Обладнана набором інтелектуальних функцій, ця камера стає потужним інструментом для створення чітких та яскравих зображень. При виявленні мети в межах встановленої зони правил функцією захисту периметра / SMD Plus AI XVR камера автоматично активує біле світло, забезпечуючи освітлення мети та створюючи високоякісні зображення з винятковою чіткістю. Протягом дня чи ночі цей інтелектуальний механізм гарантує ефективне відображення важливих деталей. При виході мети із зони дії правила камера плавно переходить від білого світла до ІЧ-світла, використовуючи інфрачервону технологію для значного зниження світлового забруднення, зберігаючи при цьому оптимальну видимість. Ця функція не тільки сприяє збереженню навколишнього середовища, а й забезпечує непомітні та ефективні операції спостереження.
Камера з роздільною здатністю 5МП надає чітке та детальне зображення, забезпечуючи повний огляд контрольованої області. Кожна деталь від рис обличчя до номерних знаків може бути зафіксована з вражаючою точністю, забезпечуючи ефективну ідентифікацію та аналіз. Вбудований мікрофон дозволяє камері записувати аудіо, доповнюючи відеозапис та збагачуючи загальний досвід спостереження. Ступінь захисту IP67 робить камеру придатною для встановлення як усередині, так і зовні. Цей рівень захисту забезпечує стійкість до пилу та води, забезпечуючи надійну роботу навіть у складних умовах довкілля.
| Відеокамери | |
| Матриця | 5МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0,05 лк при F1,6 (колір, 30 IRE); 0,005 лк при F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 106° |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M; 4M; 1080p 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Матеріал | пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 110 x 120 мм |
| Вага брутто | 0.3 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 190 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +55°C |
| Розмір | φ97 × 93.8 мм |
| Функції | 8 зон маскування |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 56м, Спостереження за об'єктом - 22м, Розпізнання об'єкта - 11м, Ідентифікація об'єкта – 5м. |