Високотехнологічний пристрій спостереження з інтелектуальним механізмом подвійного освітлення призначений для отримання чітких та яскравих зображень у різноманітних умовах освітлення. Маючи передові функції, ця камера стає оптимальним рішенням для спостереження за об'єктами, які потребують високого рівня безпеки.
Однією з ключових характеристик цієї камери є інтелектуальний механізм подвійного підсвічування, який автоматично активує біле світло, коли функція захисту периметра/камери SMD Plus AI XVR виявляє мету в зоні дії встановлених правил.
Цей механізм забезпечує отримання чітких та яскравих зображень мети навіть за недостатнього освітлення. При залишенні метою зони дії правил камера автоматично перемикається з білого світла на ІЧ-випромінювання, що суттєво знижує світлове забруднення та зберігає високу якість зображень без порушення навколишнього оточення.
У камері також застосовано передову технологію 2DNR від компанії Dahua, призначену для зменшення рівня шумів на зображенні з мінімальним впливом на його чіткість. Це особливо корисно в умовах поганого освітлення, коли шум може стати серйозною проблемою. Нарешті, камера має клас захисту IP67, що гарантує її стійкість до різних атмосферних впливів.
| Відеокамери | |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,05 лк при F1,6 (колір, 30 IRE); 0,005 лк при F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (освітлювач включений) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M/4М/1080p 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 110 x 120 мм |
| Вага брутто | 0.44 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 310 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | φ94 × 85.7 мм |
| Функції | 8 зон маскування |
| Гарантія | 24 міс. |