| Відеокамери | |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,05 лк при F1,6 (колір, 30 IRE); 0,005 лк при F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M; 4M; 1080p 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Матеріал | пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 80 x 185 мм |
| Вага брутто | 0.28 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 190 г |
| Розширення | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 4 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 163.4 × 69.7 × 70 мм |
| Функції | 8 зон маскирования |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 56м, Спостереження за об'єктом - 22м, Розпізнання об'єкта - 11м, Ідентифікація об'єкта – 5м. |
| Гарантія | 24 міс. |