| Відеокамери | |
| Матриця | 5МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк (F1.2, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6мм |
| Кути огляду | Г: 80°; В: 63°; Д: 105° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 МП - 20 к/с, 4 МП/1080p - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 235 x 120 x 120 мм |
| Вага брутто | 0.48 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 330 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 79 × 76 × 217 мм |
| Гарантія | 24 міс. |