| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7”Megapixel Progressive CMOS |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | Г: 83°; В: 56°; Д: 111° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2592 x 1944 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 3.3 Вт |
| Матеріал | Пластик + метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 110 x 110 мм |
| Вага брутто | 0.32 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 220 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 97х97х91 мм |
| Гарантія | 12 міс. |