| Відеокамери | |
| Матриця | 5МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2(цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 75°; Обертання: 0° ~ 355° |
| Фокусна відстань | 3.6мм |
| Кути огляду | Г: 80.1°; В: 63.7°; Д: 105.9° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1944 - 20к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 75 x 170 мм |
| Вага брутто | 0.4 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 292 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 158х61х58 мм |
| Гарантія | 24 міс. |