8 каналів
H.265/H.265+/H.264+/H.264
Декодування: макс 6 каналів х 1080р
Вхідний потік 80 Мбіт/с
Аналітика за рахунок NVR: розпізнавання облич, захист периметра (1 канал 4 МП), виявлення руху 2.0 (усі канали 4МП)
Аналітика за рахунок камери: розпізнавання обличчя, захист периметра (всі канали), викидання предметів із будівлі, детекція руху 2.0 (всі канали), ANPR, VCA
1 HDD до 10 Тб
Відеореєстратор підтримує до 8 входів IP-камер, що дозволяє інтегрувати декілька камер у систему. Підтримуючи ряд відеоформатів, включаючи H.265+, H.265, H.264+ та H.264, відеореєстратор забезпечує ефективне стиснення та зберігання відео. Ця оптимізація знижує споживання смуги пропускання та вимоги до обсягу пам'яті, що дозволяє збільшити тривалість запису без шкоди для якості відео. Завдяки можливостям декодування до 1 каналу з роздільною здатністю 12 МП, 2 каналів з роздільною здатністю 8 МП, 4 каналів з роздільною здатністю 4 МП або 8 каналів з роздільною здатністю 1080p, відеореєстратор забезпечує плавне і одночасне відтворення декількох відеопотоків високої роздільної здатності. Ця можливість гарантує, що оператори зможуть переглядати та аналізувати знятий матеріал з чіткістю та деталізацією. Відеореєстратор підтримує вхідну смугу пропускання до 80 Мбіт/с, забезпечуючи надійну та якісну передачу та запис відео. Така пропускна здатність забезпечує плавну та безперебійну потокову передачу відео, мінімізуючи затримки та забезпечуючи моніторинг у реальному часі. Однією з визначних особливостей цього відеореєстратора є використання технології Hikvision Acusense. Ця передова технологія поєднує у собі алгоритми глибокого навчання та відеоаналітику для інтелектуального виявлення та фільтрації хибних тривог. Зводячи до мінімуму помилкові спрацьовування, ця функція знижує необхідність ручного втручання та підвищує загальну ефективність безпеки. Це призводить до значної економії коштів за рахунок скорочення робочої сили, необхідної для перевірки сигналів тривоги та реагування на них.
| Реєстратори | |
| IP Камера | 8 |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI 1-канал, 4K (3840 × 2160), 2K (2560 × 1440), 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720; VGA 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Відео компресія | H.264/.H265/Smart H.264+/Smart H.265+/MJPEG |
| Підтримка роздільної здатності | 12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канал 12МП 25 к/с; 1-канал 8MP 25 к/с; 3-канал 4MP 25 к/с; 6-канал 1080p 25 к/с |
| Ethernet | 1 × RJ-45 (10/100 Мбіт/с) |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| HDD | 1 HDD до 10Тб |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 320 × 240 × 48 мм |
| Вага | 1 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 90 x 420 мм |
| Вага брутто | 1.68 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |