NVR1108HS-8P-S3 — простий в управлінні та ефективний реєстратор на 8 портів, що має детекцію руху, PoE-порти для мережевих камер та високошвидкісний вхідний потік. Компактний пристрій має USB-порт для резервного копіювання та слот на 8Тб основної пам'яті. Усі відео обробляються найновішими кодеками, що компресують вагу без втрати якості. Відеореєстратор підтримує роздільну здатність до 8 мегапікселів у 1080p. Базується на Linux. Є передача аудіо та мультиекранний показ. Запис відео можна включати вручну, в заданий час або при спрацьовуванні тригера тривоги. NBR1108HS здатний обслужити систему відеоспостереження у стандартному офісі, приватному будинку, банківській філії або невеликому закладі.
| Реєстратори | |
| Операційна система | Linux |
| IP Камера | 8 каналів РоЕ |
| Вхідний потік | 80 Мбит/с |
| Відео компресія | Smart H.265 + / Smart H.264 + / H.265 / H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 8MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P / D1 / CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал - 8MP (30к / с), 4-каналів - 1080P (30к / с) |
| Ethernet | 1 RJ-45 порт (10/100 / 1000Mbps) |
| Мережевий протокол | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P |
| Мобільні платформи | iDMSS(iOS), gDMSS(Android) |
| Сумісність | ONVIF (profile T / profile S / profile G), CGI, SDK |
| USB | 2 USB 2.0 порту |
| HDD | 1 SATA 2.0 до 8 Тб |
| Живлення | DC53В, 1.8A |
| Потужність споживання | <72Вт |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 45 ° C |
| Вага | 840 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 370 x 120 x 310 мм |
| Вага брутто | 2.08 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |