8 каналів
H.264/.H265/Smart H.264+/Smart H.265+/MJPEG
Декодування: макс 6 каналів х 1080р
Вхідний потік 80 Мбіт/с
Аналітика за рахунок NVR: виявлення та розпізнавання облич (1кан); охорона периметра (2кан); SMD Plus (4кан)
Аналітика за рахунок камери: виявлення та розпізнавання облич (1кан); охорона периметра (2кан); SMD Plus (4кан)
2 HDD до 8Тб
Для того, щоб автоматизувати контроль за офісними приміщеннями, торговими залами, громадськими місцями та інших точках з великою прохідністю, використовують відеореєстратори з аналітикою та скануванням, як DHI-NVR2208-I. Це ціла система безпеки від компанії Dahua. У зв'язці з відеокамерами, що підключаються по 8 каналах, пристрій постійний моніторинг з точним розпізнаванням облич. У базі даних зберігається до 5000 зображень довірених співробітників та інших людей, які мають сертифікати. За кожним виводиться основна інформація. Водночас оцінюється до 8 об'єктів. Якщо людина не ідентифікована, про це повідомляється. Використовуючи DHI-NVR2208-I, на об'єктах, що охороняються, можна повністю виключити проникнення сторонніх. Крім того, обладнання добре вправляється з основними функціями реєстратора.
| Реєстратори | |
| IP Камера | 8 |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Відео компресія | H.264/.H265/Smart H.264+/Smart H.265+/MJPEG |
| Підтримка роздільної здатності | 12M/8M/5M/4M/3M/2M/720p/D1 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал 12MP 25 к/с; 1 канал 8MP 25 к/с; 2-канальный 5MP 25 к/с; 3-х канальный 4MP к/с; 6-канальный 1080p к/с |
| Ethernet | 1 × RJ-45 (10/100 Мбіт/с) |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| HDD | 2 HDD до 8Тб |
| Живлення | DC 12В, 4A |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 375 × 284 × 53 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 430 x 140 x 360 мм |
| Вага брутто | 2.68 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |