8 каналів
H.265+/H.265/H.264+/H.264
Декодування: макс 6 каналов х 1080р
Вхідний потік 80 Мбіт/с
Аналітика за рахунок NVR: підтримка кількох подій VCA (аналітика відеоконтенту)
Аналітика за рахунок камери: рух, перетин лінії, вторгнення і т.д.
1 HDD до 8Тб
8 каналів
H.265+/H.265/H.264+/H.264
Декодування: макс 6 каналов х 1080р
Вхідний потік 80 Мбіт/с
Аналітика за рахунок NVR: підтримка кількох подій VCA (аналітика відеоконтенту)
Аналітика за рахунок камери: рух, перетин лінії, вторгнення і т.д.
1 HDD до 8Тб
| Реєстратори | |
| IP Камера | 8 |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 4K (4096 x 2160), 4K (3840 x 2160), 2K (2560 x 1440), 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720; VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/ 720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1-канал 8 MP /3-канала 4 MP /6-каналов 1080p |
| Ethernet | 1 × RJ-45 (10/100 Мбіт/с) |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| HDD | 1 SATA 8 Тб |
| Живлення | 12 В DC, 1.5 A |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 320 × 240 × 48 мм |
| Вага | 1 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 300 x 430 мм |
| Вага брутто | 1.66 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |