8+2 (8 BNC-портів + 2 віртуальних IP канали)
AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264
HDCVI/AHD/TVI/CVBS
CVI: 1080p/720p 25 к/с
Декодування (всі канали): 1080N/720p 15 к/с; 960H/D1/C 25 к/с
Вхідний потік: 32 Мбіт/с
Аналітика: SMD plus 8 каналів (аналог)
1 HDD до 6ТБ максимум
8+2 (8 BNC-портів + 2 віртуальних IP канали)
AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264
HDCVI/AHD/TVI/CVBS
CVI: 1080p/720p 25 к/с
Декодування (всі канали): 1080N/720p 15 к/с; 960H/D1/C 25 к/с
Вхідний потік: 32 Мбіт/с
Аналітика: SMD plus 8 каналів (аналог)
1 HDD до 6ТБ максимум
| Реєстратори | |
| IP Камера | 2 |
| Вхідний потік | 32 Мбіт/с |
| AHD камери | 1080p, 720p 25 к/с |
| HDCVI камери | 1080p, 720p 25 к/с |
| BNC | 8 |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 1080N; 720p; 960H; D1; HD1; BCIF; CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p/720p/960H/D1/CIF 25 к/с |
| Ethernet | 1 × RJ-45 (10/100 Мбіт/с) |
| USB | 2 × USB 2.0 |
| HDD | 1 SATA порт до 6 Тб |
| Живлення | 12В DC, 1.5 A |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - +55 °C |
| Розміри | 95 x 260 x 360 мм |
| Вага | 0,45 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 240 x 320 мм |
| Вага брутто | 1.06 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Відеокамери | |
| Мережеві протоколи | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4/IPv6; Wi-Fi; 3G/4G; SNMP; UPnP; RTSP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNS; IP Filter; PPPoE; DDNS; FTP; Alarm Server; P2P; IP Search |