Argox AR-3201 – бездротовий сканер для зчитування лінійних штрих-кодів. Призначений для повсякденної роботи малого та середнього бізнесу, для організації обліку на складі та різних торгових підприємствах.
Дальність передачі до 100 м прямої видимості, що дозволяє використовувати сканер на складах досить великих розмірів. Швидкість зчитування до 500 скан/сек з роздільною здатністю від 3 до 20 mil. Cканер Argox AR-3201 відмінно ідентифікує всі відомі 1D коди на відстані до 780 мм, у тому числі пошкоджені коди, що погано читаються.
Керування сканером виконується за допомогою послідовного СОМ-порту PS-232 та інтерфейсу USB. Передача даних виконується бездротовим каналом Bluetooth v2.1 + EDR.
Гарантія – 12 міяців. Надається також післягарантійна підтримка.
| Характеристики | |
| Відстань зчитування | 535 мм |
| Виробник | Argox (Тайвань) |
| Інтерфейси | USB; RS-232; KBW |
| Індикація | Світлодіодний та регульований звуковий сигнал, вібратор. |
| Живлення | 5 В ± 5% |
| Температура експлуатації, ° С | Від -20 до +60°С |
| Відносна вологість при експлуатації,% | Від 5 до 95% (без конденсату) |
| 1D код | Code11, Code39, Code93, Code32 (Pharmaceutical), Code128, Code bar, Interleaved 2 of 5, Industrial 2 of 5, IATA 2 of 5, Matrix 2 of 5, EAN/JAN-13, EAN/JAN-8, UPC-A, UPC-E, UPC-A/EAN-13 with EXtend Coupon code, Telepen, Plessey Code, GS1 Databar RSS14, GS1 |
| Розширення | 3 mil |
| Ударостійкий | Витримує 24 падіння з висоти 1,8 м на бетон. |
| Освітлення | 80000 Люкс (PCS 90% / Code 39, 20 mil "1234") |
| Швидкість сканування, скан / сек | 500 скан/сек |
| Джерело світла | Червоний світлодіод 620 нм – 630 нм |
| Технологія сканування | Фото (Imager) |
| Контрастність | понад 30% |
| Гарантія | 12 міс |
| Схема сканування | Багатоплощинне сканування |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 140 x 67 x 169 мм |
| Маса, кг | 0.178 |