NFT10 Pilot Pro від виробника Newland є лідером серед пристроїв серій Pro. Пристрій поєднав високі технічні характеристики та стильний сучасний дизайн.
Операційна система Android 11.0 дозволяє використовувати всі переваги мобільного комп'ютера. Це інтуїтивно зрозуміло, швидко та адаптовано до вас та вашого програмного забезпечення, додатків та використання. Восьмиядерний процесор із частотою 2,0 ГГц забезпечує безперебійну роботу.
M10 оснащений функцією зчитування біометричних відбитків пальців для додаткової безпеки та швидкого входу в систему. Завдяки розташуванню датчика на задній частині пристрою його можна розблокувати однією рукою, не торкаючись екрана.
M10 оснащений акумулятором 4800 мАг. Окрім низького споживання енергії, воно відрізняється в тривалий час використання. Пристрій настільки енергоефективний, що вам не потрібно замінювати акумулятор для роботи під час стандартної зміни. Крім того, він підтримує швидку зарядку через роз'єм Type-C.
| Характеристики | |
| Виробник | Newland |
| Процесор | 2.0 GHz Octa-core 64-Bit |
| Пам'ять | 4 GB RAM / 64 GB Flash |
| Температура експлуатації, ° С | -10 ... +60 |
| Відносна вологість при експлуатації,% | 10 ... 90 |
| Температура зберігання, ° С | от -30°C до 60°C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Дальність зчитування. мм | 600 (code 39, 20mils, PCS 90%) |
| Ударостійкий | Множество раз на бетон с высоты 1,5 метра |
| Штрих-коди | Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, Codabar, EAN 8, EAN 13, Industrial 2/5, Interleaved 2/5, Standard 2/5, MSI/Plessey, UK/Plessey, Telepen test, UPCA, UPCE, Matrix 2/5, China Post, RSS-14, RSS-Limited, RSS-Expanded, Italian Pharmacy tes |
| Дисплей | 5,7” WVGA 1440×720 18:9 |
| Оперативна пам'ять | 4 GB RAM / 64 GB Flash |
| Операційна система | Android 11.0 |
| Акумуляторна батарея | 4800 мАч |
| Комплектація | Терминал, защитный бампер, аккумулятор, коммуникационный кабель Usb, блок питания |
| Роздільна здатність екрану, пікселі | 1440×720 18:9 |
| Діагональ екрану, дюйми | 5,7” |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 169x70,1x34 |
| Маса, кг | 0,231 кг |