УКР
РУС
  • +38 (067) 962-24-42
  • +38 (050) 239-68-92
  • Пн - Пт: 08:30-17:00
Замовити дзвінок
Акція
Автоматизація кафе на базі касового апарату (З комплектом обладнання)
Є в наявності
Модель: 784
14 506.00 грн 15 256.00 грн
Знайшли дешевше ?
-
+
Оцінка товару:
0,0
Купити
Купити в 1 клік
Купити в розстрочку
Версія для друку
Види доставки
Самовивіз з магазину
Детальніше
Кур'єром по місту
Детальніше
по Україні: згідно з тарифами перевізника
Детальніше
Види оплати
Готівковий розрахунок
Детальніше
Кур'єром по місту
Детальніше

Автоматизація кафе на базі касового апарату (З комплектом обладнання)

Для обліку товарообігу  використовується таке обладнання:

         Оптимізація кафе на сьогоднішній день найактуальніше питання для власника бізнесу. Для оптимізації внутрішніх бізнес-процесів на сьогоднішній день на ринку представлений широкий вибір обладнання та різноманітність програмних рішень. Один з найбільш доступних варіантів автоматизації бізнесу є касовий апарат. Фахівці "Євротехсервіс" розробили рішення для можливості дистанційно контролювати продажі, номенклатуру і багато іншого в касовому апараті. Віддалений контроль касового апарату досягається за рахунок функції - касовий сервер. Касовий сервер призначений для розширення пам'яті артикулів РРО, ведення обліку торговельних операцій, виконаних з використанням РРО, і реалізації дистанційного (через локальну мережу або Інтернет) обміну інформацією між локальними / віддаленими торговими точками і центральним офісом торгового підприємства. Інформація про товари (код, штрих-код, найменування, ціна, податкова група тощо) і дисконтних картах з системи товарного обліку за допомогою програмного забезпечення  зберігається у вигляді довідників на сервері даних.

   Кожен касовий апарат торгової мережі за алгоритмом, заданим при його конфігурації, через локальну мережу або Інтернет звертається до сервера. При цьому з сервера в касовий сервер завантажуються довідники, а на сервер передаються журнали (протоколи) роботи касового апарату. Це відбувається у фоновому режимі, тобто не перериває процес продажів за допомогою касового апарату. Довідники товарів і дисконтних карт, а також протоколи роботи зберігаються в незалежній пам'яті касового сервера - вбудованому флеш-диску. Коли касир вводить код артикулу на клавіатурі касового апарату або виробляє зчитування штрих-коду, касовий апарат передає запит касових сервера. Той переглядає свій довідник товарів, і якщо запитаний код знайдений, повертає касовим апаратом інформацію про товар - найменування, ціну, код податкової групи.

    На основі цієї інформації касовий апарат виконує програмування артикулу і реєструє його продаж. При цьому в протокол роботи касового сервера заноситься відповідний запис. Крім записів про продажах, в протокол заносяться практично всі дії касира, виконані за допомогою касового апарату. Деякі записи в протоколі (наприклад, початок чека, кінець чека, цифровий коментар) мають тимчасової штамп, що генерується вбудованим годинником реального часу РРО. Система товарного обліку, зчитуючи і аналізуючи протоколи роботи кожної каси, формує видатковий (і) документ (и) (документи реалізації).

   Завдяки об'єднанню касового апарату з касовим сервером користувач може: оперативно змінювати номенклатурну базу товарів, змінювати ціни, виробляти переоблік торгової точки, при взаємодії з касовим сервером касир має можливість здійснювати продаж. Перевага даного виду автоматизації в мінімальних витратах. 

Автоматизація на базі касового сервера дозволяє оперативно отримувати дані:

  • Кількість продаж
  • Сума продажів
  • Звіт за день, тиждень, місяць.
  • Списання і т.д.


Написати відгук
Оцінка товару: