УКР
РУС
  • +38 (067) 962-24-42
  • +38 (050) 239-68-92
  • Пн - Пт: 08:30-17:00
Замовити дзвінок
Акція
Автоматизація зоомагазину на базі касового апарату (З комплектом обладнання)
Є в наявності
Модель: 788
14 506.00 грн 15 256.00 грн
Знайшли дешевше ?
-
+
Оцінка товару:
0,0
Купити
Купити в 1 клік
Купити в розстрочку
Версія для друку
Види доставки
Самовивіз з магазину
Детальніше
Кур'єром по місту
Детальніше
по Україні: згідно з тарифами перевізника
Детальніше
Види оплати
Готівковий розрахунок
Детальніше
Кур'єром по місту
Детальніше

Автоматизація зоомагазину на базі касового апарату (З комплектом обладнання)

Пропозиція для автоматизація зоомагазину на базі касового апарату  (З комплектом обладнання) 

     Для обліку товарообігу на торгових точках використовується таке обладнання:

     Оптимізація зоомагазину на сьогоднішній день найактуальніше питання для власника будь-якого виду торгового бізнесу. Для оптимізації внутрішніх бізнес-процесів на сьогоднішній день на ринку представлений широкий вибір обладнання та різноманітність програмних рішень. Один з найбільш доступних варіантів автоматизації бізнесу є касовий апарат. Фахівці "Євротехсервіс" розробили рішення для можливості дистанційно контролювати продажі, номенклатуру і багато іншого в касовому апараті. Віддалений контроль касового апарату досягається за рахунок функції - касовий сервер. Касовий сервер призначений для розширення пам'яті артикулів РРО, ведення обліку торговельних операцій, виконаних з використанням РРО, і реалізації дистанційного (через локальну мережу або Інтернет) обміну інформацією між локальними / віддаленими торговими точками і центральним офісом торгового підприємства. Інформація про товари (код, штрих-код, найменування, ціна, податкова група тощо) і дисконтних картах з системи товарного обліку за допомогою програмного забезпечення  зберігається у вигляді довідників на сервері даних.

   Кожен касовий апарат торгової мережі за алгоритмом, заданим при його конфігурації, через локальну мережу або Інтернет звертається до сервера. При цьому з сервера в касовий сервер завантажуються довідники, а на сервер передаються журнали (протоколи) роботи касового апарату. Це відбувається у фоновому режимі, тобто не перериває процес продажів за допомогою касового апарату. Довідники товарів і дисконтних карт, а також протоколи роботи зберігаються в незалежній пам'яті касового сервера - вбудованому флеш-диску. Коли касир вводить код артикулу на клавіатурі касового апарату або виробляє зчитування штрих-коду, касовий апарат передає запит касових сервера. Той переглядає свій довідник товарів, і якщо запитаний код знайдений, повертає касовим апаратом інформацію про товар - найменування, ціну, код податкової групи.

    На основі цієї інформації касовий апарат виконує програмування артикулу і реєструє його продаж. При цьому в протокол роботи касового сервера заноситься відповідний запис. Крім записів про продажах, в протокол заносяться практично всі дії касира, виконані за допомогою касового апарату. Деякі записи в протоколі (наприклад, початок чека, кінець чека, цифровий коментар) мають тимчасової штамп, що генерується вбудованим годинником реального часу РРО. Система товарного обліку, зчитуючи і аналізуючи протоколи роботи кожної каси, формує видатковий (і) документ (и) (документи реалізації).

   Завдяки об'єднанню касового апарату з касовим сервером користувач може: оперативно змінювати номенклатурну базу товарів, змінювати ціни, виробляти переоблік торгової точки, при взаємодії з касовим сервером касир має можливість здійснювати продаж. Перевага даного виду автоматизації в мінімальних витратах.

Автоматизація на базі касового сервера дозволяє оперативно отримувати дані:

  • Кількість продаж
  • Сума продажів
  • Звіт за день, тиждень, місяць.
  • Списання і т.д.


Написати відгук
Оцінка товару: