УКР
РУС
  • +38 (067) 962-24-42
  • +38 (050) 239-68-92
  • Пн - Пт: 08:30-17:00
Замовити дзвінок
Автоматизація аптеки
Фільтр
Фільтр
Показати:
Сортувати:
Вигляд:
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік

Автоматизація аптеки від ЄвроТехСервіс

Автоматизація аптеки за допомогою касового обладнання може спростити процеси продажу та управління фінансами. Розглянемо переваги автоматизації касових операцій в аптеці.

Автоматизація аптекиШвидкість та точність обробки транзакцій

Касовий апарат або POS – термінал у поєднанні з фіскальним реєстратором та сканером штрих-коду, дозволяють швидко сканувати штрих-коди товарів, автоматично визначати вартість їх продажу та роздруковувати чеки, забезпечують швидку та точну обробку транзакцій, що скорочує час очікування покупців та призводить до збільшення кількості продажів.

Спрощення процесу приймання товару та інвентаризації: застосування терміналу збору даних або радіосканера штрих-коду може спростити процеси обліку та контролю залишків товарів на складі, що дозволить знизити ймовірність помилок в обліку.


Управління фінансами

Касовий апарат як програмний, так і класичний може легко інтегруватися з обліковим програмним забезпеченням, що дозволить легко відстежувати фінансові операції та генерувати звіти.

Як правило, в аптечному бізнесі використовується спеціалізована програма для аптек. Особливість цього програмного забезпечення в тому, що вона забезпечує взаємозв'язок із центральним сервером, де зберігається загальна база даних лікарських препаратів усієї мережі аптек. Облікова програма для аптек має свою специфіку, а саме: містить повну інформацію про лікарські препарати щодо їх застосування, терміни придатності, взаємозамінність, дозволяє вести дисконтну систему для кожного покупця, оформляти рецепти та попередні замовлення.


Необхідне обладнання

Касове обладнання для автоматизації аптеки може включати касовий апарат або фіскальний реєстратор, сканер штрих-кодів, дисплей покупця, принтер чеків, звичайну або програмовану клавіатуру, POS-термінал, програмне забезпечення для управління продажами і грошову скриньку.

Вибір конкретного касового обладнання з автоматизації аптеки залежить від потреб та бюджету. Для більш повної інформації рекомендується звернутися до фахівців нашого підприємства.

Ось деякі з важливих елементів касового обладнання, які можуть знадобитися для автоматизації аптеки:

Касовий апарат: це фіскальний пристрій, який дозволяє приймати плату за товари та послуги. Касовий апарат може бути електронним або програмно-апаратним, залежно від вашого побажання, але слід врахувати, що програмно-апаратний касовий апарат працює в режимі онлайн, що потребує постійного зв'язку інтернет.

Сканер штрих-кодів: цей пристрій використовується для сканування штрих-кодів на товарах при їх продажу та автоматичного додавання до бази товарів при прийманні товару або інвентаризації. В аптеках відповідно до вимог закону необхідно мати сканер штрих-коду для читання QR кодів.

Дисплей покупця: цей пристрій дозволяє покупцеві бачити вартість товарів та послуг протягом усієї транзакції.

Касове обладнання для аптек

Фіскальний принтер чеків: цей пристрій друкує фіскальні чеки для покупців та записує інформацію про продаж в оперативну та фіскальну пам'ять при виконанні Z – звіту наприкінці робочого дня, також зберігає контрольну стрічку в пам'яті пристрою з метою її подальшої передачі до контролюючих органів (СОД ДПС) .

Клавіатура: цей пристрій дозволяє вводити інформацію про товари та послуги, а також здійснювати інші необхідні операції.

POS-термінал: цей пристрій на якому встановлено програмне забезпечення як правило Linux або Windows, яке керує всіма процесами на пристрої, дозволяє все підключене обладнання збіднити в одну загальну систему обліку.

  Облікове програмне забезпечення: це програма, яка дозволяє керувати процесом продажів, проводити інвентаризацію, контролювати рух товару, а також генерувати звіти та аналітику.

Грошова ящики (касова скринька): це пристрій для зберігання готівки та монет, які приймаються як оплата за товари та послуги.

Детектор валют: пристрій, що дозволяє проводити перевірку паперових готівки щодо їх справжності.

При виборі касового обладнання для автоматизації аптеки необхідно враховувати такі фактори, як вимоги законодавства до вашого бізнесу, особливо ведення ставок податку та їхнього обліку.


Показати ще