УКР
РУС
  • +38 (067) 962-24-42
  • +38 (050) 239-68-92
  • Пн - Пт: 08:30-17:00
Замовити дзвінок
Автоматизація кафе
Фільтр
Фільтр
Показати:
Сортувати:
Вигляд:
Автоматизація кафе на базі POS термінала
37 926.00 грн 39 811.00 грн
Модель: 778
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
Програмне забезпечення Unipro
3 499.00 грн 5 000.00 грн
Модель: 968
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік

Автоматизація кафе

Система управління замовленнями у закладах громадського харчування – це комплекс програмних та апаратних засобів, призначених для автоматизації процесу прийому, обробки та виконання замовлень відвідувачів.

Основне завдання такої системи – спростити процес обслуговування та підвищити його якість.

Переваги автоматизації кафе

Автоматизація кафе бару ресторануОсновні переваги електронної системи управління кафе досягаються тоді, коли замовлення приймаються від клієнта за допомогою «Електронного меню». Електронні меню - це обладнання, яке використовується для відображення меню та замовлень безпосередньо на столику відвідувача. Відвідувач самостійно на POS-терміналі оформлює замовлення, яке надалі обробляється автоматично. Офіціант бачить замовлення та відправляє його на кухню. На кухні відповідальний працівник приймає замовлення, яке роздруковується на кухонному принтері.

Така система замовлення допомагає персоналу кафе, бару, ресторану швидко обробляти замовлення та керувати платежами. Це зменшує час, що витрачається на ручне оформлення замовлення офіціантами, збільшується кількість клієнтів, підвищюється сервіс і культура обслуговування.

Програми для автоматизації кафе, бару, ресторану

Електронна система керування замовленнями може зменшити кількість помилок, оскільки всі замовлення реєструються автоматично. Крім того, програмне забезпечення для кафе може обслуговувати всі столики кафе одночасно. Як це відбувається? Програма для кафе побудована таким чином, що вміє працювати із відкритими замовленнями. Це означає, що для кожного відвідувача відкривається окреме замовлення, а на момент розрахунку, замовлення закривається. Офіціант на фіскальному реєстраторі друкує розрахунковий документ (фіскальний чек) який має видати відвідувачеві. Також для друку не фіскальних документів застосовується чековий принтер.

Програма обліку Unisystem для кафе, ресторанів, барів, фастфудів

Програма обліку Unisystem для кафе, ресторанів, барів, фастфудів

Програмне забезпечення для кафе може автоматично відстежувати продаж супутніх товарів і послуг, оформляти попередні замовлення, проводити інвентаризацію та іншу фінансову звітність. Вести аналітику, базу відвідувачів та дисконтну систему знижок для постійних клієнтів. Автоматизація кафе сучасним обладнанням допомагає більш ефективно управляти підприємством і приймати правильні рішення, спрямовані на розвиток бізнесу.

Яке POS обладнання необхідно?

Програмне забезпечення для кафе дозволяє інтегруватися з таким POS-обладнанням:

Автоматизація кафе – це процес впровадження комплексної системи управління, що дозволяє автоматизувати основні бізнес-процеси, пов'язані з роботою закладу.

Комплект POS-обладнання для кафе, ресторану, бару

Комплект POS-обладнання для кафе, ресторану, бару

Основна мета автоматизації кафе - це підвищення ефективності та якості обслуговування, зниження витрат на персонал, склад та управління виробництвом, а також збільшення доходів закладу.

Показати ще