УКР
РУС
 • +38 (067) 962-24-42
 • +38 (050) 239-68-92
 • Пн - Пт: 08:30-17:00
Замовити дзвінок
Автоматизація взуттєвого магазину
Фільтр
Фільтр
Показати:
Сортувати:
Вигляд:
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
Програмне забезпечення Unipro
3 499.00 грн 5 000.00 грн
Модель: 968
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік

Автоматизація взуттєвого магазину

автоматизація магазину взуття

Торговий облік у магазині взуття - це система обліку всіх продажів та покупок товарів, що проводяться у магазині. Автоматизація магазину взуття, важливий аспект управління магазином, оскільки допомагає керувати запасами та оптимізувати закупівлю товарів.

Для ведення торгового обліку, можна використовувати різне програмне забезпечення для магазину взуття, які дозволяють автоматизувати процеси обліку, вести облік продажу та постачання товарів, контролювати залишки на складі, складати звіти про продаж і т.д.

Основні завдання системи автоматизації магазину взуття

 • облік продажу та покупок товарів;
 • контроль за залишками товарів на складі;
 • визначення найпопулярніших моделей взуття;
 • аналіз прибутковості кожної моделі взуття;
 • оптимізація закупівель товарів;
 • формування звітів про продаж, залишки товарів та ін.

Для успішного ведення торгового обліку в магазині взуття необхідно мати навчений персонал, який вміє правильно працювати з програмними продуктами, а також стежити за точністю введених даних.

Огляд програмних продуктів

Є багато програмних продуктів, які можна використовувати для автоматизації магазином взуття. Розглянемо деякі з них:

1С: Управління торгівлею – це один із найпопулярніших програмних продуктів в Україні для управління роздрібною торгівлею. Він дозволяє вести облік продажу та купівлі товарів, керувати залишками складі, аналізувати продажу вести бухгалтерський облік.

UNIPRO – це спеціалізоване програмне забезпечення для магазину взуття. Ця програма дозволяє повністю автоматизувати магазин взуття, керувати продажами, складом, аналізувати продажі та створювати звіти. У UNIPRO є безліч додаткових функцій, таких як управління замовленнями та базою даних клієнтів.

Відео-огляд основних функцій програми UNIPRO:


UNISISTEM - це програмний продукт, призначений для управління торгівлею та складом. Він дозволяє вести облік продажів, керувати залишками на складі, аналізувати продажі і складати звіти.

Міні Софт - це програмне забезпечення, розроблене для управління магазинами. Ця програма дозволяє вести облік продажів взуттям, з урахуванням товарної номенклатури, де враховується партія товару, сезонність, розмір взуття тощо. Керувати залишками на складі, аналізувати продажі та складати звіти. Міні Софт – це повна автоматизація магазину взуття. Функціонал цієї програми дозволяє грамотно керувати замовленнями і вести клієнтську базу даних.

FISHKA - це програмний продукт, призначений більше для управління складом та обліком продажів при оптовій торгівлі, де необхідно переміщати товар як усередині складу, так і між складами. FISHKA також дозволяє вести облік продажів і покупок, керувати залишками на складі, аналізувати продажі та складати звітну інформацію для керівництва підприємства.

Вибір програмного продукту для магазину взуття залежить від безлічі факторів, таких як формат підприємства, мережеві магазини або одиночна точка продажів, обсяг продажів, кількість товарів та ін. вашого підприємства.

Особливості автоматизації магазину взуття

Автоматизація магазину взуття має свої особливості, які враховують специфіку роботи, пов'язану з тим, що взуття - це товар повсякденного попиту, і кожен клієнт має свої індивідуальні уподобання.

 • Програма для автоматизації взуттєвого магазину, передбачає роботу з ним грамотного персоналу, які безумовно мають гарні знання товару.
 • Працівник магазину взуття повинен бути добре знайомий з асортиментом товарів та вміти правильно підібрати взуття використовуючи і базу товару для кожного клієнта, враховуючи їх індивідуальні уподобання та потреби.
 • Вміння спілкуватися з клієнтами, знаходити спільну мову з покупцем, давати рекомендації та допомагати їм у виборі взуття. Він має бути доброзичливим, уважним та ввічливим, при цьому грамотно використовувати дисконтну систему, яка вбудована практично у кожне програмне забезпечення для магазину взуття.
 • Працівник магазину має бути уважним і точним при розрахунку з покупцями, щоб уникнути помилок під час продажу товарів.

каса для взуттєвого магазину

Комплект електронного торгового обладнання у взуттєвому магазині

Необхідно використовувати спеціалізоване торгове обладнання:

 • Сканер штрих коду
 • Принтер чеків
 • Касовий апарат
 • Фіскальний реєстратор
 • Етикет пістолет
 • Грошова скринька
 • Детектор валют
Використання торгового обладнання допомагає швидше обслуговувати клієнта, і видати розрахунковий документ, що підтверджує факт покупки та гарантійного зобов'язання продавця.

Загалом робота в магазині взуття вимагає від співробітників високого ступеня відповідальності та уважності, щоб забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів та управління товарним запасом.

Показати ще