УКР
РУС
  • +38 (067) 962-24-42
  • +38 (050) 239-68-92
  • Пн - Пт: 08:30-17:00
Замовити дзвінок
Автоматизація складу
Фільтр
Фільтр
Показати:
Сортувати:
Вигляд:
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
Програмне забезпечення Unipro
3 499.00 грн 5 000.00 грн
Модель: 968
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
Автоматизація складу
35 288.00 грн 38 388.00 грн
Модель: 10120
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік
0 відгуків
Купити
Купити в 1 клік

Автоматизація складу

Автоматизація складу - це процес використання сучасних технічних засобів та програмного забезпечення для складу, мета якого ведення обліку руху товару на складі та покращення управління запасами. Автоматизація складського обліку передбачає насамперед наявність спеціалізованого обладнання такого як сканер штрих-коду, термінал збору даних, ваги платформні або кранові. Для маркування товару використовується маркувальне обладнання – це принтер штрих-коду, ваги з печаткою штрих-коду. Весь товар, який надходить на склад підприємства, як правило, вже промаркований, або 1D штрих-кодом (лінійним), або 2D QR кодом. Для безконтактного зчитування та прискорення процесу розпізнання товару використовують RFID метами.

автоматизація складу

  Мета автоматизації складського обліку - це повний облік товару на складі, облік запасів і скорочення часу на їх пошук, підвищення ефективності роботи складу та зниження витрат на управління, покращення обслуговування клієнтів та збільшення їх задоволеності, а також швидше реагування на зміни попиту.

Організація товарного обліку складі

Товарний облік починається із замовлення товару у постачальника або виробника. Далі, коли товар надходить складу, відбувається процес прийому товару складу.

Прийом товару - це процес перевірки та реєстрації надходження на склад. Цей процес дуже важливий, і включає ряд дій:

  1. Підготовка складського приміщення - це означає забезпечити наявність необхідних інструментів та обладнання, а також переконатися у наявності вільного місця на складі для нових товарів.
  2. Прийом товару на склад необхідно перевірити відповідно до правил бухгалтерського обліку, наявності накладної, рахунку-фактури, сертифікату якості, перевірки терміну придатності тощо.
  3. Після перевірки документів необхідно перевірити самі товари на відповідність заявленим характеристикам, якості та кількості. При прийманні товару на склад зазвичай використовують торгове обладнання, сканер штрих-коду, термінал збору даних і ваги, вимірювачі, датчики і т.д. Застосування спеціалізованого обладнання прискорює приймання товару на склад і виключає людський фактор.
  4. Після приймання товару, за необхідності його маркують і розподіляють по місцях на складі та заносять розташування товару до облікової програми. Облікова програма для складу, формує прибуткову накладну, де зазначено найменування товару, кількість, постачальник, дата тощо. Підприємство може мати кілька складів, у разі програмне забезпечення для складських приміщень має вміти вести кілька складів і за необхідності виконувати переміщення товару з однієї складу в інший.

Прийом товару складу є важливою частиною процесу управління запасами і може вплинути на ефективність роботи складу в цілому. Правильна організація цього процесу може допомогти знизити ризики помилок та оптимізувати роботу складу.

автоматизація склад каса термінал

Зберігання товару на складі – це процес зберігання фізичних товарів у складських приміщеннях, доки вони не будуть продані чи використані. Це важлива частина логістичного ланцюжка, що включає отримання товару від постачальників, його зберігання на складі, управління запасами, упаковку і відвантаження.

При зберіганні товару складі слід враховувати кілька важливих чинників, включаючи безпеку, організацію, контроль якості, облік і управління запасами. Крім того, необхідно оптимізувати використання простору на складі, щоб збільшити його продуктивність та скоротити витрати на оренду чи володіння.

Методи ефективної організації автоматизації

Автоматизація складу - це перш за все організація обліку руху товарів на складі, і може вироблятися різними методами, такі як система FIFO (першим надійшов - першим обслужений), система LIFO (останнім надійшов - першим обслужений), а також методи ABC-аналізу та JIT ( Just In Time).

Важливо також приділяти увагу екологічній стійкості складу, використовувати ефективні системи освітлення, вентиляції та опалення, а також вживати заходів щодо утилізації відходів та відновлення матеріалів.

Відвантаження товару зі складу – це процес підготовки та доставки товару замовнику або на виробничу лінію. Він включає низку дій, які слід виконати, щоб переконатися, що товари будуть доставлені вчасно та відповідно до вимог замовника.

  • Першим кроком під час відвантаження товару є підготовка товарів до відправки. Це може включати перевірку якості, упаковку та маркування товарів. Важливо також переконатися, що всі документи, пов'язані з відвантаженням, зібрані та підготовлені, такі як накладна, транспортна накладна та рахунок-фактура тощо.
  • Після вибору способу доставки товару замовнику слід організувати транспортування до місця його призначення. Важливо контролювати час доставки та стежити за транспортуванням, щоб переконатися, що товари не зазнають збитків під час перевезення. Деякі перевізники страхують товар при перевізнику.
  • Після того, як товари будуть доставлені, слід звірити кількостей і якість товарів з тим, що було зазначено в замовленні, щоб переконатися, що всі товари були доставлені в повному обсязі та відповідають вимогам замовника, для цього замовник повинен підписати накладну та передати її відправнику.

В цілому, відвантаження товару зі складу вимагає дисципліни, точності та уважності, а також ефективної організації логістичного ланцюжка.

Підбір обладнання та програмного забезпечення

обладнання для автоматизації складу

Автоматизація складського приміщення, перш за все, необхідно починати з вибору програмного забезпечення з урахуванням відповідного функціоналу під конкретні вимоги. Після вибору програмного забезпечення для складу необхідно підібрати електронне торгове обладнання, яке інтегрується з обліковою програмою для складу.

В цілому автоматизація одного складського приміщення або ряду складів – це не таке просте питання, існують спеціалізовані програми, для складу які включають і бухгалтерський облік і систему управління СРМ, і логістичний облік з відстеженням руху товару в дорозі і т.д.

Для вибору програмного забезпечення та спеціалізованого обладнання слід звернутися до фахівців, які оптимально вирішать ваше питання з урахуванням цін на сьогоднішній день.

Показати ще