УКР
РУС
  • +38 (067) 962-24-42
  • +38 (050) 239-68-92
  • Пн - Пт: 08:30-17:00
Замовити дзвінок
Каталог

===Заощаджуйте разом з ЄвроТехСервіс!===

Звертаючись до нас, ви гарантовано отримуєте повну інформаційну та технічну підтримку. Скористайтеся послугами “Євротехсервіс” просто. Наш сайт призначений для швидкого замовлення онлайн прямо з офісу чи вдома. Наш магазин торгового обладнання має і фізичну адресу розташування. Будь-який клієнт може заїхати до нас у гості та купити торгове обладнання.

Ми понад 20 років перебуваємо на ринку. За цей час надали допомогу тисячам підприємців.


Бажаєте полегшити собі життя та привести свій бізнес до світових стандартів? Звертайтесь до нас! Євротехсервіс допоможе зробити бізнес простим і ефективним.

Електронне торгове обладнання купують і підприємці, які мають малий бізнес. Дуже зручно користуватися сучасними системами – вони ведуть суворий облік та дозволяють скоротити штат необхідних співробітників.


Бажаєте економити та проводити господарську діяльність ефективно? Тоді саме час довіритись професіоналам!

Багато підприємств в Україні успішно займаються цим питанням, у тому числі компанія ТОВ “Євротехсервіс”. Ми надаємо якісне обладнання для магазину. Вибрати найбільш підходящий та оптимальний варіант допоможе менеджер нашої компанії. Торговельне обладнання буде доставлене територією України будь-яким зручним способом. Ми можемо направити нашого спеціаліста для монтажу покупки на місці.

Це комплекс спеціалізованого електронного обладнання та програмного забезпечення. Самостійно розібратися у цьому питанні практично неможливо без певних навичок та знань, можливості правильно вибрати необхідне обладнання з величезного асортименту.

Автоматизація торгівлі досить щільно увійшла у повсякденне життя підприємця нашій країні. Що таке автоматизація торгівлі?

Показати ще