УКР
РУС
  • +38 (067) 962-24-42
  • +38 (050) 239-68-92
  • Пн - Пт: 08:30-17:00
Замовити дзвінок

✅Чековий принтер для ПРРО

📅 07.05.2024

 Принтер для ПРРО

      Це пристрій, який використовується для друку чеків та інших документів з інформацією про розрахункові операції, що реєструється та зберігається на ФСКО (фіскальний сервер контролюючого органу).

Основні характеристики та особливості таких принтерів для ПРРО:

      Принтери для ПРРО зазвичай використовують термодрук. Цей метод дозволяє друкувати текст та зображення, використовуючи теплову дію на спеціальний термочутливий папір. Стандартна ширина паперу 58мм, 80мм. Цей папір зазвичай називають або касова стрічка, або чекова стрічка. Вона має різну довжину намотування, від 17 до 70 метрів, найпоширеніша стрічка для чекового принтера для ПРРО це 19 метрів.

     Висока роздільна здатність друку принтера забезпечує чіткість та якість друку тексту, в тому числі і QR-кодів, які на сьогоднішній день є обов'язковими атрибутом форми чека згідно з чинним Законом про РРО та Наказом Міністерства Фінансів України №13 від 21.01.2016р. У QR-коді чека, міститься посилання на сайт податкової служби, де знаходиться цей чек в електронній формі. Таким чином, покупець завжди може перевірити свій чек, на сайті податкової служби.


      Принтер для ПРРО має високу швидкість друку, що дозволяє за кілька секунд роздрукувати чек та передати його покупцеві. Ця характеристика чекового принтера є важливою з точки зору мінімального часу на обслуговування клієнта.

        Принтер може мати різну ширину друку чека залежно від потреб нанесення інформації. Широким принтером вважається принтер із шириною друку 80мм. Така ширина необхідна для внесення в чек більше інформації, де інформація про товар роздруковується більш детально. Чековий принтер для ПРРО може бути портативним (переносним або автономним) з вбудованою акумуляторною батареєю. У портативних принтерах для ПРРО є обмеження по діаметру рулону, ця характеристика вказана в описі на чековий принтер.

       Придбати принтер для ПРРО, можна в Сервісному центрі «ЄВРОТЕХСЕРВІС». Але перед покупкою бажано уточнити у розробників ПРРО, перелік моделей, які вже перевірені та працюють із конкретною програмою. Чековий принтер для друку розрахункових документів має різні порти для підключення USB, Ethernet, COM порт (RS232), а також може мати можливість бездротового підключення через WI-FI, Bluetooth канали зв'язку. Для підключення чекового принтера для ПРРО потрібен інтерфейсний шнур. Як правило, це стандартні шнури, але бувають моменти нестандартного підключення. У такому разі вам необхідно звернутися до Сервісного центру для його виготовлення. Драйвер або програмне забезпечення для чекового принтера, бажано завантажувати з офіційного сайту виробника.

      Принтери для ПРРО повинні бути надійними та довговічними, щоб забезпечувати безперебійну роботу протягом тривалого часу. Тому купувати дешевий принтер невідомого виробника не дуже добрий варіант. На ринку України є моделі чекових принтерів ThermalReceipt Printer MY-58DC, GEOS RP-241, Rongta RP58E, XprinterXP-N160II, Citizen CT-S310II, HPRT TP585, які вже зарекомендували себе і широко використовуються в різних напрямках торгівлі, послугах. і т.д.

      Деякі чекові принтери для ПРРО можуть мати додаткові функції:

-Автоматичне різання чеків

-Друк раніше запрограмованих логотипів та зображень

-Підтримка різних форматів паперу

-Додатковий вихід для грошової скриньки або дзвінка (звуковий сигнал-повідомлення про роздрук замовлення, як правило використовується в ресторанному бізнесі).

     При виборі чекового принтера для ПРРО важливо враховувати вимоги вашого бізнесу, обсяги друку та інтеграцію з існуючими системами. Перед покупкою принтера для ПРРО необхідно звернутися до фахівців Сервісного центру «ЄВРОТЕХСЕРВІС», які мають великий досвід у підключенні та інтеграції чекових принтерів до різних облікових програм. Сервісний Центр «ЄВРОТЕХСЕРВІС» також здійснює ремонт та сервісне обслуговування як чекових принтерів, так і всього електронного торговельного обладнання, в тому числі фіскальної техніки, касових апаратів та фіскальних реєстраторів.