Головна особливість принтера чеків Xprinter XP-С58Е, вбудований обрізувач чеків. При цьому пристрій відноситься до категорії бюджетних принтерів для друку чеків і квитанцій. Ресурс принтера розрахований на середньодобове навантаження до 300 чеків. Ресурс термоголовки 50 кілометрів надрукованого матеріалу. Xprinter XP-С58Е друкує на касовій стрічці шириною 57 мм. і має стандартне підключення по USB порту. У комплекті надаються драйвера для всіх операціоннних систем сімейства Windows.
Замовте принтер для друку чеків Xprinter XP-С58Е USB з підключенням через RJ-11 - грошовий ящик і USB з доставкою в Дніпрі і регіони України, апарат чорного кольору, вигідна ціна в магазині Євротехсервіс.
Є можливість підключення по Ethernet.
| Характеристики | |
| Виробник | Xprinter |
| Швидкість друку, мм / с | 90 мм/сек |
| Ширина друку, мм | 58 мм |
| Інтерфейси | USB; USB + Ethernet |
| Пам'ять | NV Flash: 64 Кбайт |
| Живлення | Вихід: DC 12 В, 2,6 А |
| Температура зберігання, ° С | -10°C - +60°C |
| Розширення | 203 dpi |
| Штрих-коди | UPC-A, UPC-E, JAN13(EAN13), JAN8(EAN8), CODABAR, ITF, CODE39, CODE93, CODE128 |
| Автоматична обрізка чеку | Є |
| Робоча температура | 0°C - +50°C |
| Абразивна стійкість термоголовки | 50 км |
| Габаритні розміри (ШхГхВ), мм | 169 х 120 х 111 мм |