WizSense – це серія продуктів із штучним інтелектом. Рішення, що використовують незалежний чіп штучного інтелекту та алгоритм глибокого навчання. Він фокусується на людині та транспортному засобі з високою точністю, дозволяючи користувачам швидко реагувати на певні цілі. На основі передових технологій Dahua, WizSense пропонує інтелектуальні, прості та інклюзивні продукти та рішення. Серія XVR5000-4KL-I3 із максимально повним каналом SMD Plus, щоб клієнти могли отримати максимум користі від оновлення AI. Захист периметра до 8 каналів (аналоговий канал). SMD Plus до 16 каналів (аналоговий канал). Розпізнавання облич до 2-х каналів (аналоговий канал).
| Реєстратори | |
| IP Камера | 16 каналів |
| Вхідний потік | 128 Мбіт/с |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI: 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720; VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| AHD камери | 4K 15 к/с; 5 MP 20 к/с; 4 MP 25 к/с; 3 MP 25 к/с; 1080p 25 к/с; 720p 25 к/с |
| HDCVI камери | 4K 25 к/с; 6 MP 20 к/с; 5 MP 25 к/с; 4 MP 25 к/с; 1080p 25 к/с; 720p 25 к/с; 720p 50 к/с |
| BNC | 16 камер HDCVI, AHD, TVI та CVBS |
| Відео компресія | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 4K 15 к/с; 5 MP 20 к/с; 4 MP 25 к/с; 3 MP 25 к/с; 1080p 25 к/с; 720p 25 к/с |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K 15 к/с; 5 MP 20 к/с; 4 MP 25 к/с; 3 MP 25 к/с; 1080p 25 к/с; 720p 25 к/с |
| Ethernet | 1 × RJ-45 10/100/1 000 Мбит/с |
| Мережевий протокол | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P |
| Сумісність | ONVIF 16.12, CGI Conformant |
| USB | 2 USB (1 USB 2.0 , 1 USB 3.0) |
| HDD | 1 SATA до 16 Тб |
| Живлення | DC 12В, 3A |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 55 ° C |
| Вага | 1.3 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 310 x 370 мм |
| Вага брутто | 2,04 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |