DH-XVR5116HS-I3 – багатоканальний реєстратор з інтелектуальною аналітикою. Розробка компанії Dahua. Призначений для збирання даних у великих будинках. Здатний покрити середній офісний чи торговий центр, школу, великий будинок чи коридори багатоповерхівки. Завдяки коаксіальному кабелю з'єднання встановлюється на великі відстані, аж до 1200 метрів. Є 16 аналогових каналів, а застосування IP-камер передбачає 8 додаткових, або загалом 24 пристрої спостереження. Аналітичні функції DH-XVR5116HS-I3 спрямовані на розпізнавання облич, фіксацію рухів та класифікацію цілей. Відеореєстратор може порівнювати людей зі своєю базою даних, а також визначати наявність окулярів, масок та інших елементів, що закривають, включаючи бороди. Є слот для HDD-диска, підтримка кількох екранів, підключення до моніторів за двома інтерфейсами, і не тільки.
| Реєстратори | |
| IP Камера | 8 каналів |
| Вхідний потік | 128 Мбіт/с |
| AHD камери | 5MP, 4MP, 3MP, 1080p |
| HDCVI камери | 5MP, 4MP, 1080p |
| BNC | 16 камер HDCVI, AHD, TVI та CVBS |
| Відео компресія | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 5M-N (1 к/с–10 к/с); 4M-N/1080p (1 к/с–15 к/с); 1080N/720p/960H/D1/CIF (1 к/с–25/30 к/с) |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M-N (1 к/с–10 к/с); 4M-N/1080p (1 к/с–15 к/с); 1080N/720p/960H/D1/CIF (1 к/с–25/30 к/с) |
| Ethernet | 1 × RJ-45 10/100/1 000 Мбит/с |
| Мережевий протокол | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P |
| Сумісність | ONVIF 16.12, CGI Conformant |
| USB | 2 USB (1 USB 2.0 , 1 USB 3.0) |
| HDD | 1 SATA до 16 Тб |
| Живлення | DC12В, 2A |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 55 ° C |
| Вага | 1.54 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 315 x 330 мм |
| Вага брутто | 1,6 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |