DH-HAC-HFW1231TMP є надійною металевою камерою Dahua із серії Starlight, що забезпечує повноцінний моніторинг у будинку, офісі, закладі або на захищеному об'єкті. Ця камера не лише надає візуальне зображення, але й оснащена функцією запису звуку. Вона здатна ефективно працювати за різних температур і умов освітлення. Навіть за повної відсутності світла, камера не відчуває труднощів завдяки 80-метровому інфрачервоному підсвічуванню.
DH-HAC-HFW1231TMP здатна виявляти об'єкти на відстані до 53 метрів, забезпечуючи легку ідентифікацію людини на відстані 5 метрів. Для забезпечення приватності камера пропонує можливість використання однієї з 8 масок у різних частинах кадру. Технологія 3D-придушення шуму застосовується для підвищення чіткості зображення, а фільтри BLC і HLC піклуються про усунення відблисків та перешкод для кращої видимості. Ця камера Dahua Starlight забезпечує надійний та якісний відеомоніторинг у різних умовах.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мін. чутливість | 0,002 люкс / F1,6, 30 IRE, 0 люкс ІЧ вкл |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує, WDR-130 дБ |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 107°; В: 56°; Д: 127° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 115 x 300 мм |
| Вага брутто | 0.9 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 650 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розмір | 241 × 91 × 91 мм |
| Функції | 8 зон маскування |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 43м, Спостереження за об'єктом - 17м, Розпізнання об'єкта - 8м, Ідентифікація об'єкта – 4м. |