| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тригери тривоги | SMD+; відсутність SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-картки; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; підробка відео; прохід; вторгнення; виявлення аудіо; виявлення недостатньої напруги; виявлення розфокусування; |
| Мін. чутливість | 0,002 люкс при F1.5 (кольоровий, 30 IRE), 0,0002 люкс при F1,5 (Ч/Б, 30 IRE), 0 люкс (освітлювач увімкнено) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 2.7 - 13.5 мм |
| Апертура | F1.5 |
| Кути огляду | Г: 108°–30°; В: 56°–17°; Д: 131°–35° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Додатково | Виявлення об'єкта: 44 - 145 м, Спостереження за об'єктом: 17 - 57 м, Розпізнання об'єкта: 8 - 29 м, Ідентифікація об'єкта 4 - 14 м. |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240 |
| ROM/RAM | 128/128Мб |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с; 704 × 480 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Розмір | 238.5 × 90.7 × 90.7 мм |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| PoE | 802.3af |
| Вага | 730 г |
| Потужність споживання | 9.8 Вт |
| Матеріал | метал |