Кольорові відеокамери Dahua, такі як DH-IPC-HFW1239S1, надають більш точну оцінку ситуації завдяки повній передачі зображення. Ця IP-модель призначена для детального моніторингу і має LED-підсвічування, яке забезпечує зйомку в темряві без втрати кольору на відстані до 10 метрів. Зображення, що надходить на відеореєстратор або програму, має роздільну здатність 1080p. Камера підтримує до 6 одночасних підключень, легко інтегрується до існуючих систем або налаштовується через браузер.
Корпус DH-IPC-HFW1239S1 дуже акуратний, із фірмовим кронштейном. Тривимірне придушення зайвих шумів у кадрі забезпечує чіткість зображення. Збереження даних здійснюється на мережевому FTP-сховищі, що забезпечує ефективне управління інформацією.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тригери тривоги | Вимкнення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; виключення безпеки |
| Мін. чутливість | 0,005 лк при F1,6 (колір, 30 IRE); 0,0005 лк при F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (освітлювач вкл) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 127° |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264B; MJPEG; Smart H.265+/Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 704 × 480 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 105 x 95 x 200 мм |
| Вага брутто | 0.34 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 220 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розмір | 162.6 × Φ70 мм |
| RAM | 16/64 Мб |
| Функції | 4 зони маскування |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-43 м, Спостереження за об'єктом-17 м, Розпізнання об'єкта-8 м, Ідентифікація об'єкта – 4 м. |