Сучасна IP-відеокамера DH-IPC-HFW1230S1 в чорному виконанні є компактним і ефективним пристроєм для відеоспостереження в офісах, приватних будинках, приміщеннях, що охороняються, та інших об'єктах контролю. Легкість підключення через мережевий інтерфейс та керування через веб-браузер роблять її зручною у використанні. Підтримуються різні протоколи, що забезпечує широку сумісність із реєстраторами відповідного формату. Монтаж здійснюється на стіну за допомогою власного кронштейна камери без необхідності використання додаткових перехідників. Стильний та довговічний корпус дозволяє інтегрувати її в будь-які інтер'єри. Якість зображення, що виводиться на монітор, досягає формату 1080p. Крім того, камера забезпечує нічне відеоспостереження під час активації інфрачервоного датчика.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк F2.0 |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 54°; Д: 120° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 100 x 240 мм |
| Вага брутто | 0.34 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 220 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розмір | 162.6 × Φ70 мм |
| Функції | 4 зони маскування |