DH-IPC-HDW1230T1 є ефективною відеокамерою з варіофокальним об'єктивом, що надає не тільки можливість охоплювати великі площі спостереження, але й покращувати зображення на потрібній відстані. Вона здійснює моніторинг у роздільній здатності 1080p, при цьому надаючи можливість зосереджуватись на конкретному об'єкті шляхом зміни фокусування. Ця функція сприяє кращій видимості в області, що цікавить, і робить камеру корисною для контролю за відвідувачами в залах або транспортними засобами.
Камера має два методи зберігання, включаючи використання SD-карти. Система тривог повідомляє про заповненість накопичувача та реагує на рух, надаючи заміну детектора. Вона також контролює нормальний стан фокусу. Підключення здійснюється через Ethernet, і налаштування для роботи камери є простим завданням.
DH-IPC-HDW1230T1 обладнана кількома фільтрами, включаючи інфрачервоне підсвічування, що дозволяє використовувати камеру навіть в умовах недостатнього освітлення.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тригери тривоги | Немає SD карти, SD карта заповнена, помилка SD карти, відключення мережі, IP конфлікт, неавторизований доступ, детекція руху, зміна сцени, розфокусування |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.5 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 78°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Апертура | F1.5 |
| Кути огляду | Г: 101°-33.5°, В: 52°-19°, Д: 125°-38° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264B, H.265+, H.264+; Smart H.265+/Smart H.264+ |
| Додатково | Виявлення об'єкта: 48-131 м, Спостереження за об'єктом: 19-52 м, Розпізнання об'єкта: 10-26 м, Ідентифікація об'єкта: 5-13 м. |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 × 1080); 1.3M(1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| ROM/RAM | 16/128 Mб |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576; 704 × 480 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD 256 Гб |
| Розмір | Ф122х109 мм |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Genetec; milestone |
| Мережевий інтерфейс | RJ -45 (10/100Base -T) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12В DC |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 1.4-6.4 Вт |
| Матеріал | Метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 140 x 160 мм |
| Характеристики | |
| Вага | 440 г |
| Гарантія | 12 міс. |