DH-IPC-HFW1230S – сучасна IP-відеокамера, обладнана нічним підсвічуванням та автоматичним реагуванням на тригери тривоги. Призначена для забезпечення безпеки та спостереження за будинком, офісом, школою, підприємством, закладом чи складом.
Виявлення об'єктів на зображенні здійснюється на відстані до 38 метрів. У нічному режимі активується 18-діодне підсвічування з інфрачервоними променями, що охоплює область до 30 метрів. Підтримується подвійний потік передачі даних та можливість одночасного підключення до шести пристроїв.
У разі несанкціонованого доступу, конфлікту адрес або проникнення в період активації сигналізації передбачено оповіщення.
Є браузерне підключення, підтримка декількох мережевих протоколів та ефективне стиснення бітрейту, що забезпечує збереження деталей під час оптимізації розміру відеороликів.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тригери тривоги | виявлення руху, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, неавторизований доступ |
| Мін. чутливість | 0.01 лк F2.0 |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г:102°, В:54°, Д:120° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264B, Smart H.265+/Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T), CGI, P2P, Genetec |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 1.5 - 5.5 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 175 x 90 x 95 мм |
| Вага брутто | 0.54 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 390 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розмір | Φ70 × 165мм |
| RAM | 16/64 Мб |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-38 м, Спостереження за об'єктом-15 м, Розпізнання об'єкта-7 м, Ідентифікація об'єкта – 4 м. |