HDBW2230EP-S-S2 – це сучасна мережева відеокамера з рядом передових функцій. Вона має окремий інтерфейс управління, можливість локального зберігання даних, а також функціонал датчика з виявленням тригерів та інші додаткові можливості. Роздільна здатність IP-камери становить 1920x1080, і вона здатна знімати в кольорі в стандартному режимі. В умовах нестачі освітлення зображення покращується за рахунок вбудованого ІЧ-підсвічування.
IVS-аналітика дозволяє виявляти вторгнення та порушення певних областей, таких як перетин лінії. Камера підключається за інтерфейсом RJ-45 і може бути налаштована та переглянута через веб-браузер. Сховище даних обсягом 256 Гб забезпечує можливість повторного перегляду у майбутньому. Осьове регулювання та режим Flip розширюють область охоплення, роблячи цю камеру більш універсальною у різних сценаріях використання.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" progressive CMOS |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.6(Цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | Авто/вручну, 1/3 - 1/100000с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D DNR |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° -355°; Нахил: 0 ° -65 °; Обертання: 0°–355° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | H: 110°; V: 59°; D: 132° |
| Кріплення об'єктиву | М12 |
| Тип підсвічування | Smart ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG |
| Відео бітрейт | H.264: 32-6144Kбит/с; H.265: 12-6144Kбит/с |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к/c, VGA - 25к/с, CIF - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G), CGI, Milstone, Genetec, P2P |
| Мережевий інтерфейс | 1хRJ-45 |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 140 x 115 мм |
| Вага брутто | 0.548 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 350 г |
| Розширення | 2МП (1920x1080), 1.3MП(1280x960), 1МП(1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF(352x288) |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Підсвітлення | Авто/вручну |
| Розмір | Ф109х81 мм |
| RAM | 128/128Мб |
| Функції | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Додаткове | Flip 0°/90°/180°/270° |
| Режими і функції | Режим день/ніч - Авто ІЧ фільтр (ICR) / колір / Ч/Б |