| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, конфлікт IP-адрес, втрата мережного підключення, несанкціонований доступ |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 78°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 54°; Д: 120° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264B; Smart H.265+/Smart H.264+ |
| Додатково | Виявлення об'єкта: 38 м, Спостереження за об'єктом: 15 м, Розпізнання об'єкта: 7 м, Ідентифікація об'єкта: 4 м. |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 × 1080); 1.3M(1280 × 960);720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240 |
| ROM/RAM | 16/64 Mб |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к/c |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP |
| Розмір | Ф109х86 мм |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Genetec |
| Мережевий інтерфейс | RJ -45 (10/100Base -T) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12В DC |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 1.4-6.4 Вт |
| Характеристики | |
| Вага | 240 г |
| Гарантія | 12 міс. |