DH-IPC-HDW2230TP від Dahua має безліч корисних функцій для ефективного відеоспостереження. Зокрема, ця відеокамера оснащена вбудованим мікрофоном, локальним сховищем та підключенням за протоколом IP. Розміщуючи таку камеру в офісі, коридорі чи інших приміщеннях, ви можете не тільки реально стежити за подіями, але й чути розмови або фонові звуки.
Якісне зображення забезпечується за допомогою кількох програм для придушення перешкод. Перегляд відео можливий навіть на великому екрані з роздільною здатністю 1080p. Також доступний Flip-режим із можливістю вибору кута огляду. Крім того, камера надає цілодобове відеоспостереження і може виконувати функцію сповіщувача, реагуючи на тригери, такі як перехід через вказану лінію та вторгнення в захищену область.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7” progressive CMOS |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, втручання у відео, відсутність SD-карти, SD-карта заповнена, помилка SD-карти, мережа відключена, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, виявлення напруги |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.6(Цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримується |
| HLC | Підтримується |
| Вторгнення в область | Підтримується |
| Основні функції обробки | приватні маски (4 зони) |
| Перетин лінії | Підтримується |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 110°; В: 59°; Д: 132° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264B, MJPEG; Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576; 704 × 480 25к/с |
| BLC | Підтримується |
| Метод зберігання | FTP; Micro SD 256 Гб; NAS; SFTP |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Сумісність | ONVIF(Profile S/Profile G/Profile T);CGI; P2P; Milestone; Genetec |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ-45 (10/100Base-T) |
| ROI | Підтимується (4 зони) |
| Живлення | DC 12 В |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Матеріал | Метал + Пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 135 x 155 мм |
| Вага брутто | 0.54 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 390 г |
| Розширення | 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 ×720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Розмір | Ф110х101 мм |
| RAM | 128/128Мб |
| Додаткове | |