DH-IPC-HFW2230SP – це передова відеокамера із серії Starlight, розробленої відомим виробником обладнання Dahua. Вона має високотехнологічні функції, такі як підсвічування, підключення по протоколу IP і покращене управління. Відображення відео на моніторі здійснюється у високій роздільній здатності, аж до Full HD. Об'єктив з фокусною відстанню 2,8 мм забезпечує високу якість зображення, а системи BLC, HLC та інші забезпечують його додаткову обробку.
Тривимірне придушення шумів сприяє чистоті звуку. На відміну від звичайних камер, які прив'язані до реєстратора, ця модель підтримує автономне налаштування через інтернет та має локальне сховище даних об'ємом до 256 Гб. Завдяки ефективному стиску відео зберігається безліч записаних матеріалів. Крім того, DH-IPC-HFW2230SP може використовуватися в різний час доби, навіть за відсутності освітлення, завдяки потужному ІЧ-підсвічуванню, яке посилює чутливість камери.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7”2Megapixel progressive CMOS |
| Тригери тривоги | виявлення руху, втручання у відео, відсутність SD-карти, SD-карта заповнена, помилка SD-карти, мережа відключена, конфлікт IP-адрес, незаконно доступ, виявлення напруги |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.6(Цвет), 0 лк з ІЧ |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° -360 °; Нахил: 0 ° -90 °; Обертання: 0°–360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 110°; В: 59°; Д: 132° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG; Smart Codec |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576; 704 × 480 - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T), CGI, P2P, Milestone, Genetec |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 4.6 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 100 x 100 мм |
| Вага брутто | 0.6 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 480 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розмір | ф70х166 мм |
| RAM | 128/128Мб |
| Функції | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-37 м, Спостереження за об'єктом-14 м, Розпізнання об'єкта-7 м, Ідентифікація об'єкта – 3 м. |