У сучасних інтер'єрах темні відеокамери виглядають стильно і гармонійно. DH-IPC-HFW2230SP має не менш функціональні можливості в порівнянні з іншими настінними моделями Dahua. В її арсеналі вбудоване інфрачервоне підсвічування, кілька режимів балансу білого, програмне регулювання кута огляду та кілька етапів покращення зображення. IP-камера має мережне підключення, підтримку PoE, безліч протоколів і можливість перегляду через веб-браузер.
Зображення легко дзеркально повернути чи накласти маску на певні області. Камера також дозволяє коригувати яскравість та змінювати розташування корпусу щодо кронштейна. Існують два потоки трансляції та покращена компресія, яка не впливає на якість.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7”2Megapixel progressive CMOS |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.6(Цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримується |
| HLC | Підтримується |
| Вторгнення в область | Підтримується |
| Основні функції обробки | приватні маски (4 зони) |
| Перетин лінії | Підтримується |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 110°; В: 59°; Д: 132° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264B, MJPEG; Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576; 704 × 480 - 25к/с |
| BLC | Підтримується |
| Метод зберігання | NAS, Dahua Cloud, FTP, SFTP, micro SD до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile G / Profile T), CGI, P2P, Milestone, Genetec |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| ROI | Підтимується (4 зони) |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 4.6 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 100 x 95 мм |
| Вага брутто | 0.58 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 480г |
| Розширення | 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 ×720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Розмір | ф70х166 мм |
| RAM | 128/128Мб |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 37 м, Спостереження за об'єктом-15 м, Розпізнання об'єкта-7 м, Ідентифікація об'єкта-4 м. |