| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8” 2МП STARVIS™ CMOS |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, зміна сцени, відключення від мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, аномалія сховища |
| Мін. чутливість | 0.002 лк F1.6 |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | Поворот: 0°0-360°, нахил: 0°-78°, обертання: 0°-360° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г:87°, В: 46° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50м |
| Відео компресія | H.265,H.264,H.264B,H.264H, Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Додатково | Виявлення об'єкта-55 м, Спостереження за об'єктом-22 м, Розпізнання об'єкта-11 м, Ідентифікація об'єкта – 6 м. |
| Роздільна здатність відео | 1080P (1920 × 1080)/1.3M (1280 × 960)/720P (1280 × 720)/D1 (704 × 576/704 × 480)/VGA (640 × 480)/ CIF (352 × 288/352 × 240) |
| ROM/RAM | 128/512 Мб |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 25 к/с, Частота кадрів (дод2. потік) 1080P 1-6 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS;FTP;SFTP;Dahua Cloud; Micro SD до 256 Гб |
| Розмір | Φ106 × 94 мм |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T), CGI, Milstone, Genetec, P2P |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Вага | 550 г |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 155 x 135 мм |
| Вага брутто | 0.7 кг |